Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

architektura i sztuka

Szklane drzwi przesuwne

Jeśli chcecie w swoich pomieszczeniach zastosować najciekawsze wzory na designerskie elementy, jakie stosowane są do uzyskiwania eleganckich i estetycznych aranżacji wnętrz w danych pomieszczeniach, gdzie stosowane są nasze drzwi szklane przesuwne. Stanowią one funkcjonalne rozwiązania, jakie wyposażone zostały także w automatyczne systemy ich otwierania.

BHS Sp. z o.o.

Jutrzenki 83C, 02-230 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 624 98 65
http://www.bhs.com.pl
zobacz na mapie
Projektant z Warszawy

Przedsiębiorstwo Autorska Pracownia Projektowania - projektant Wnętrz Anna Koszela dostarcza ciekawą ofertę biznesową świadczeń nienagannego gatunku jak projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz oraz dekoracje wnętrz, które cechują się starannością dostosowania i ceną, która sprosta oczekiwaniom wszystkich klientów. Jest dużo przyczyn, dla których warto zajechać do naszej centrali � bezkonkurencyjna propozycja, korzystne wzorce współpracy, niskie ceny � zawitaj do - Różana 23 (Warszawa). Projektant wnętrz bardzo serdecznie zachęca Was do wizyty na serwisie internetowym umieszczonym na annakoszela.pl!

Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anna Koszela

ul. Różana 23, 02-548 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. : 50 425 00 26
http://annakoszela.pl
zobacz na mapie
Sprawdź nasze Ławki miejskie

W asortymencie ławek miejskich przedsiębiorstwa Centrum - Mała Architektura znajdują się propozycje wykonane z betonu, żeliwa oraz ławki miejskie stalowe. Poszczególne propozycje odróżniają się od siebie formą, czy też wykorzystanymi materiałami, ale zawsze są niezwykle eleganckie i upiększają każdą przestrzeń.

Centrum Mała Architektura

ul. Rymarska 1, 05-802 Pruszków, woj. mazowieckie
Tel. : 22 759 61 30
http://www.centrum-ma.pl
zobacz na mapie
Architekt wnętrz Kraków

Kreatywny i obdarzony wyjątkowym zmysłem estetycznym architekt wnętrz działający na terenie miasta Krakowa. Nasza oferta jest bardzo bogata - od doboru kolorystyki i mebli po rozplanowanie układu pomieszczenia w taki sposób, by było ono jednocześnie funkcjonalne i efektowne. Najlepszy projektant wnętrz w regionie pracuje właśnie u nas - przekonaj się sam i uczyń swoje mieszkanie miejscem komfortowym i pięknym.

SARNA ARCHITEKCI Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocławska 66/150, 30-017 Kraków, małopolskie
Tel. : 60 648 33 72
http://sarna-architekci.pl
zobacz na mapie
projektowanie wnętrz Warszawa

Od lat nasi architekci wnętrz zajmują się aranżacją i projektowaniem mieszkań, apartamentów, domów czy też wnętrz biurowych i różnego rodzaju salonów. Nasi eksperci wykonują powierzone im zadania z pasją i prawdziwym zaangażowaniem, chętnie wykorzystując nowinki z branży. Część zrealizowanych już projektów w Warszawie i z innych regionów kraju mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie w galerii.

JKSTUDIO

Al. Wyścigowa 14/518, 02-681 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 50 251 06 70
http://jkstudio.pl
zobacz na mapie
Ekologiczne domy drewniane

Naszym flagowym produktem są ekologiczne domy drewniane. Wykorzystujemy do ich budowy nowoczesne rozwiązania technologiczne, a także najwyższej jakości materiały. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym panowałby zdrowy klimat oraz doskonałe warunki do zamieszkania. Dbamy o stworzenie funkcjonalnego układu pomieszczeń, a zarazem z chęcią korzystamy z sugestii naszych klientów. Gwarantujemy obiekty, które efektownie będą prezentowały się na zewnątrz, jak i wewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Hortus Michał Lewandowski sp. z o.o.

Bydgoska 33, 89-200 Zamość, kujawsko-pomorskie
Tel. : 52 348 71 50
http://domyprefabrykowane.com
zobacz na mapie
Kątowniki

Do stabilizacji metalowych konstrukcji używane są kątowniki stalowe. Zostały one wykonane ze stali wytrzymałej na działanie czynników zewnętrznych. W asortymencie posiadamy szeroki wybór rozmiarów zarówno modeli równoramiennych, jak i nierównoramiennych. Oferowane wyroby spełniają wymogi normy EN 10163-3:2004 dotyczącej stanu powierzchni przy dostawie stalowych blach i kształtowników.

ArcelorMittal

Stalowa 1, 40-610 Katowice, śląskie
Tel. : 32 358 94 00
http://ds.arcelormittal.com
zobacz na mapie
Krążniki gładkie

Wybierając liny stalowe i krążniki gładkie przedsiębiorstwa SAG otrzymuje się znakomite produkty, które wyróżniają się doskonałą trwałością i niezawodnością, nawet podczas najbardziej intensywnego użytkowania. Uzyskane wyniki eksploatacyjne nowego typu eko-krążników potwierdzają wysoką jakość wykonania, zwiększoną efektywność oraz trwałość.

SAG Sp. z o.o.

Szopienicka 58a, 40-432 Katowice, śląskie
Tel. : 32 255 72 60
http://www.sag.pl
zobacz na mapie
Firmy budowlane

Szanowni państwo, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług budowlanych, których podejmujemy się na terenie województwa mazowieckiego. Od wielu lat specjalizujemy się we wznoszeniu domów. Staramy się wykonywać wszystkie prace z należytą dbałością o ich jakość. Podejmujemy się również robót wykończeniowych związanych z tynkowaniem, ocieplaniem oraz instalacją elektryczną.

Marbud

Gajkowicza 9 m.5, 03-562 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 60 355 55 72
http://budowadomow.waw.pl
zobacz na mapie
renowacja komina

W ramach przeprowadzanych prac dokładnie czyścimy instalacje przemysłowe, przeprofilowujemy powierzchnie, nakładamy wymurówki, a także pokrywany powierzchnię powłoką malarską. Renowacja komina wykonywana jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu oraz sprawdzonych metod alpinistycznych oraz elektrycznych rusztowań wiszących.

P. B. Komin-Piec-Bud

Grajewska 24, 85-382 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 52 379 68 29
http://www.komin-piec-bud.com.pl
zobacz na mapie
Wykrywanie nieszczelności instalacji wodnej

Wykrywanie nieszczelności instalacji wodnej to bardzo potrzebna, ale skomplikowana usługa. W naszej firmie lokalizacja wycieków to zadanie, które realizowane jest poprzez połączenie różnorodnych metod, w tym badania termowizyjnego czy pomiarów wilgotności. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

Janusz Milczarek Gamma-Tech

Stawna 6, 71-494 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 50 426 53 55
http://www.gamma-tech.pl
zobacz na mapie
Donice betonowe

W naszej ofercie udostępniamy Państwu również donice betonowe, które są idealnym rozwiązaniem do upiększania chodników i parków miejskich oraz tarasów czy ogrodów. Polecane donice to niezwykle odporne produkty na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Dobra jakość, szeroki wybór asortymentu oraz przede wszystkim atrakcyjna cena!

Przedsiębiorstwo Usługowe OLIMP Honorata Majkusiak

Garbarska 6/3, 64-200 Wolsztyn, wielkopolskie
Tel. : 50 650 64 21
http://www.architekturaparkowa.pl
zobacz na mapie
Panele akustyczne na sufit

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę na produkty wysokiej jakości, które stanowią doskonały element wykończenia wnętrz pochłaniający dźwięk. Panele akustyczne na sufit wykonane zostały ze specjalnej pianki, o bardzo dobrych właściwościach użytkowych. Warto zauważyć, że dzięki zastosowaniu drewnianej okleiny, zyskały one niebanalny wygląd. Tym samym cieszą się niesłabnącą popularnością i są montowane w salach kinowych, studiach dźwiękowych, pokojach Hi-Fi, klubach muzycznych oraz wielu innych.

Linear-System

Sempołowskiej 6/3, 41-506 Chorzów, śląskie
Tel. : 50 157 76 73
http://linear-system.pl
zobacz na mapie
Kamień dekoracyjny

Każdy właściciel ogrodu z pewnością troszczy się o to, by był on piękny i funkcjonalny. Przy zieleni najlepiej wyglądają ozdoby z tworzyw naturalnych, które doskonale współgrają z roślinami i podkreślają ich kolory oraz piękno. Nasza firma zajmuje się sprzedażą kamienia dekoracyjnego, który wspaniale sprawdzi się w każdym ogrodzie. Może mieć bardzo wiele zastosowań, np. do budowy skalniaka, otoczeniu zbiornika wodnego czy obramowania ogrodowej ścieżki. Sprzedawane przez nas materiały są starannie wyselekcjonowane.

Kruszywa Ogrodowe

Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 80 070 00 77
http://www.kruszywaogrodowe.pl
zobacz na mapie
Rękawice ochronne

Kiedy zaczynamy pracę, każdy kierownik zakładu pracy musi zwrócić uwagę na to, aby podopieczni nosili w miejscu pracy obuwie robocze. Innym ważnym elementem stroju, na jaki trzeba zwracać uwagę są równie ważne przy wykonywaniu pracy, rękawice ochronne. Żeby dopełnić obowiązku w przestrzeganiu przez innych zasad bhp obowiązujących w każdym zakładzie należy zwrócić też uwagę, czy pracownicy noszą odzież typu: odzież ochronna.

Prosave.pl Sp. z o.o.

Polna 140 B, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel. : 56 664 40 44
http://prosave.pl
zobacz na mapie
Napędy elektromechaniczne

Tryb pracy wielu maszyn i środowisko, w którym funkcjonują, wymagają, by ich konstrukcja zapewniała niezawodność i precyzję działania. Obie te cechy można uzyskać w instalacjach armatury przemysłowej, wykorzystując napędy elektromechaniczne. Te, które proponujemy w ofercie naszym klientom pochodzą od renomowanych europejskich producentów i oprócz wysokiej skuteczności, gwarantują również szereg zabezpieczeń, zwiększających kontrolę nad urządzeniem.

Balkop

Leśna 17E, 05-505 Nowy Prażmów, mazowieckie
Tel. : 60 313 24 54
http://balkop.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl