Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

oświata i szkolnictwo

Opiekun medyczny

Przedstawiamy ofertę edukacyjną Medycznej Szkoły Policealnej nr. 2 w Warszawie. Nauka jest zaoczna i ma charakter praktyczny. Po zakończeniu wystawiamy certyfikat. Absolwent może podjąć zatrudnienie w placówkach dziennego pobytu, szpitalach, domach prywatnych. Potrafi odpowiednio zająć się pacjentem niesamodzielnym, zadbać o jego higienę oraz podać posiłki bądź leki. Oferujemy zajęcia z udziałem doświadczonych dydaktyków i atrakcyjne koszty nauki. Zapisy trwają, nie zwlekaj.

Medyczna Szkoła Policealna nr 2 w Warszawie

Rakowiecka 23, 02–517 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 849 45 12
http://msp2.pl
zobacz na mapie
Lekcje śpiewu Wrocław

Swoją ofertę szkoleniową kierujemy zarówno do amatorów, jak i do bardziej zaawansowanych osób. Lekcje śpiewu mogą być świetnym pomysłem dla wszystkich. Nie trzeba umieć czytać z nut, żeby nauczyć się, jak odpowiednio używać głosu. Talent to również nie zawsze wystarcza, dlatego serdecznie zapraszamy do naszej szkoły we Wrocławiu.

Fundacja Varsztatovnia

Dzielna 5/11, 00-162 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 78 012 23 76
http://varsztatovnia.pl
zobacz na mapie
OSK

Chcesz być dobrym kierowcą i uczyć się od najlepszych? Kurs jazdy na autostradzie czeka na takich jak Ty! Prawo jazdy to poważna sprawa i w taki też sposób należy podejść do kursu przygotowującego do prowadzenia samochodu. Z naszymi instruktorami w sposób kompleksowy przygotujesz się do czekającego Cię testu teoretycznego i egzaminu praktycznego. Swoją ofertę szkoleniową kierujemy do mieszkańców Garwolina i okolic. Sprawdź dostępne na stronie terminy i już teraz zapisz się na nasze zajęcia wieczorowe.

Autostrada Wielkopolska SA

Stanisława Zwierzchowskiego 1, 61-248 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 50 492 14 40
http://kursjazdynaautostradzie.pl
zobacz na mapie
Zarządzanie jakością

Firma szkoleniowa specjalizuje się w kształtowaniu umiejętności zawodowych. Jej oferta obejmuje szeroki zakres szkoleń i kursów, które są dostosowane do potrzeb klienta. Jednym z najważniejszych aspektów jej działalności jest zarządzanie jakością, dzięki któremu szkolenia są prowadzone na najwyższym poziomie. Współpracują z doświadczonymi trenerami, którzy posiadają bogate doświadczenie w swoich dziedzinach. Firma stawia na innowacyjność oraz ciągłe doskonalenie swoich usług, dlatego korzysta z najnowszych rozwiązań w zakresie edukacji i szkoleń.

Lynsky Solutions SP Z O. O.

Malborska 29/28, 30-646 Kraków, małopolskie
Tel. : 57 065 00 05
http://lynskysolutions.pl
zobacz na mapie
Lutowanie twarde metodą 918

Oferujemy rzetelne kursy umożliwiające zdobycie kwalifikacji zgodnych z aktualnymi wymogami ustawowymi. Lutowanie twarde metodą 918 oraz 912 to jedna z najczęściej wykorzystywanych metod przez osoby pracujące w branży montażu i serwisowania instalacji chłodniczych, urządzeń klimatyzacyjnych w pojazdach mechanicznych czy pomp ciepła.

AWK GROUP Artur Kwiador

Zwycięstwa 57, 42-624 Tąpkowice, śląskie
Tel. : 50 858 94 88
http://kursyzawodowe24.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl