Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

oświata i szkolnictwo

Interaktywne metody nauczania

Tablica interaktywna to ciekawe rozwiązanie multimedialne, które skutecznie podwyższa standard i komfort prowadzenia prezentacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym urządzeniom będą Państwo mogli w ciekawy sposób poprowadzić lekcję i zainteresować wszystkich odbiorców graficznymi rozwiązaniami zastosowanymi na tablicy.

ADVERTON - ABC Wyposażenia

Pierwszej Brygady 35, 73-110 Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie
Tel. : 91 307 91 00
http://sklepabcwyposazenia.pl
zobacz na mapie
Szkoła jazdy Tychy

Dzięki nam zdasz egzamin na prawo jazdy! Tychy są miastem, w którym znajduje się nasza szkoła. Cechuje nas profesjonalizm, cierpliwość oraz oferta najkorzystniejszych cen. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Czekamy właśnie na Ciebie... OSK Mobilek zaprasza!

O.S.K. Mobilek

Sienkiewicza 7, 43–100 Tychy, śląskie
Tel. : 50 844 24 35
http://mobilek.tychy.pl
zobacz na mapie
Bryły geometryczne

Na stronie www.szkola-marzen.pl znajdziecie Państwo bryły geometryczne, które doskonale sprawdzą się podczas zajęć matematyki w obszarze geometrii. Zachęcamy Pańśtwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w atrakcyjnej ofercie cenowej. Zapraszamy!

Szkoła Marzeń

Morów 23, 48-303 Nysa, opolskie
Tel. : 60 246 85 85
http://www.szkola-marzen.pl
zobacz na mapie
biuro pośrednictwa pracy ukraina

Dla osób ze Wschodu zdobycie zatrudnienia w Polsce jest szansą na atrakcyjne zarobki. Nasze biuro pośrednictwa pracy tymczasowej lub stałej pomaga w rekrutacji cudzoziemców - przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, oceniamy kwalifikacje aplikantów. Dzięki temu, polscy przedsiębiorcy powiększają swoją kadrę o wyspecjalizowanych, odpowiedzialnych ludzi.

SPARTA UA & PL Sp. z o.o.

Ludowa 7a, 05-816 Michałowice, mazowieckie
Tel. : 22 734 57 25
http://spartapraca.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl