Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

oświata i szkolnictwo

Opiekun medyczny

Przedstawiamy ofertę edukacyjną Medycznej Szkoły Policealnej nr. 2 w Warszawie. Nauka jest zaoczna i ma charakter praktyczny. Po zakończeniu wystawiamy certyfikat. Absolwent może podjąć zatrudnienie w placówkach dziennego pobytu, szpitalach, domach prywatnych. Potrafi odpowiednio zająć się pacjentem niesamodzielnym, zadbać o jego higienę oraz podać posiłki bądź leki. Oferujemy zajęcia z udziałem doświadczonych dydaktyków i atrakcyjne koszty nauki. Zapisy trwają, nie zwlekaj.

Medyczna Szkoła Policealna nr 2 w Warszawie

Rakowiecka 23, 02–517 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 849 45 12
http://msp2.pl
zobacz na mapie
Lekcje śpiewu Wrocław

Swoją ofertę szkoleniową kierujemy zarówno do amatorów, jak i do bardziej zaawansowanych osób. Lekcje śpiewu mogą być świetnym pomysłem dla wszystkich. Nie trzeba umieć czytać z nut, żeby nauczyć się, jak odpowiednio używać głosu. Talent to również nie zawsze wystarcza, dlatego serdecznie zapraszamy do naszej szkoły we Wrocławiu.

Fundacja Spontaniczne Warsztaty Artystyczno - Praktyczne

Kwitnąca 5/45, 01-926 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 78 012 23 76
http://varsztatovnia.pl
zobacz na mapie
Pomoce do nauki angielskiego

Językiem tym posługuje się ponad dwadzieścia procent populacji na świecie. Większość jednak po prostu przyswaja go i uczy się gramatyki oraz słownictwa. Pomoce do nauki angielskiego, znajdujące się na stronie naszego sklepu internetowego, z pewnością przyspieszą proces przyswajania wiedzy i uczynią go o wiele przyjemniejszym.

TrioPolska

Smyczkowa 4/34, 20-844 Lublin, lubelskie
Tel. : 60 660 08 82
http://www.triopolskapomocedydaktyczne.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl