Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

oświata i szkolnictwo

Szkoła jazdy Tychy

Dzięki nam zdasz egzamin na prawo jazdy! Tychy są miastem, w którym znajduje się nasza szkoła. Cechuje nas profesjonalizm, cierpliwość oraz oferta najkorzystniejszych cen. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Czekamy właśnie na Ciebie... OSK Mobilek zaprasza!

O.S.K. Mobilek

Sienkiewicza 7, 43–100 Tychy, śląskie
Tel. : 50 717 33 43
http://mobilek.tychy.pl
zobacz na mapie
biuro pośrednictwa pracy ukraina

Dla osób ze Wschodu zdobycie zatrudnienia w Polsce jest szansą na atrakcyjne zarobki. Nasze biuro pośrednictwa pracy tymczasowej lub stałej pomaga w rekrutacji cudzoziemców - przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, oceniamy kwalifikacje aplikantów. Dzięki temu, polscy przedsiębiorcy powiększają swoją kadrę o wyspecjalizowanych, odpowiedzialnych ludzi.

SPARTA UA & PL Sp. z o.o.

Ludowa 7a, 05-816 Michałowice, mazowieckie
Tel. : 22 734 57 25
http://spartapraca.pl
zobacz na mapie
Gry edukacyjne dla dzieci

Przygotowaliśmy ofertę produktów, które z pewnością urozmaicą i uatrakcyjnią każdy rodzinny wieczór. Przedstawiamy gry edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które nie tylko rozwijają ich kreatywność, ale także pozwalają nauczyć się nowych rzeczy. Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można także planszówki logiczne, strategiczne i matematyczne oraz różnego typu układanki.

Szkoła Marzeń

Morów 23, 48-303 Nysa, opolskie
Tel. : 60 246 85 85
http://www.szkola-marzen.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl