Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

inne kategorie

Pewny Parking Pyrzowice

Prowadzimy już od dawna nasz parking przy lotnisku w Pyrzowicach. To oznacza, że możesz bez żadnych obaw pozostawić u nas auto na jak długo potrzebujesz i nie martwić się, że cokolwiek się z nim stanie. Zapraszamy na naszą stronę i zachęcamy do dokładnego poznania naszej wyjątkowej oferty. Zapraszamy!

Pewny Parking

Kolejowa 25, 42-625 Pyrzowice, śląskie
Tel. : 66 838 73 64
http://www.parkingwpyrzowicach.com.pl
zobacz na mapie
Wagraf producent stempli gumowych

Pionierskie przedsiębiorstwo Wagraf to producent stempli gumowych, pieczątek, datowników i wielu innych rozwiązań z zakresu artykułów biurowych. Nasze produkty odznaczają się skutecznością, wysoką jakością, a także atrakcyjną ceną, która dogodzi wszystkim nabywcom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzin strony internetowej.

Wagraf

Stradomska 56A, 04-608 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 812 12 34
http://www.wagraf.pl
zobacz na mapie
Zamki błyskawiczne

W naszej ofercie znaleźć można najpiękniejsze tkaniny, które cechują się doskonałą jakością, a także produkty takie jak zamki błyskawiczne. Można je nabyć w niezwykle przystępnych cenach. Dodatkowo oferujemy wspaniałe, różnokolorowe nici, piękne guziki i koraliki, a także eleganckie wstążki. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zachwyci wszystkie osoby pasjonujące się krawiectwem.

Agawa

Obrońców Modlina 5a, 30-773 Kraków, małopolskie
Tel. : 12 656 71 42
http://www.agawa.net.pl
zobacz na mapie
Zbiorniki plastikowe

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Ekoservispol, która specjalizuje się w wykonywaniu przydomowych oczyszczalni ścieków oraz plastikowych zbiorników na substancje różnego pochodzenia. Wykonujemy także modele niestandardowe, wykonywane zgodnie z wymiarami i kształtem podanymi przez Klienta. Wykonujemy modele z płyt polipropylenowych, będących materiałem szczelnym i odpornym na większość chemicznych substancji. Nasze konstrukcje spełniają wszystkie normy oraz wymagania Klientów. Oferujemy korzystne ceny.

Ekoservispol Sp. z o.o.

Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ, małopolskie
Tel. : 18 266 59 28
http://www.ekoservis.pl
zobacz na mapie
Skoki ze spadochronem Poznań

Zamknij oczy i wyobraź sobie czystą wolność - nic wokół nie zakłóca spokoju, wszystkie problemy zostają w tyle, a emocje sięgają zenitu. To właśnie opis tego, co poczujesz oddając skok ze spadochronem. A zapewni Ci to nasza szkoła pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Nasza oferta obejmuje zarówno wykonanie skoku w tandemie, czyli z instruktorem na plecach, jak również samodzielny, po odbytym kursie AFF. Jeśli marzysz, by przeżyć przygodę swojego życia, to nie wahaj się - skacz!

Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp

Lotnicza 3, 62-530 Kazimierz Biskupi, wielkopolskie
Tel. : 73 052 85 28
http://aff.com.pl
zobacz na mapie
Kajaki Mała Panew

Z naszą firmą wypłyniesz na profesjonalnie zorganizowane i pełne adrenaliny kajaki. Spływy kajakowe rzeką Mała Panew z naszą firmą to gwarancja udanej zabawy, a także odpoczynku na łonie przyrody, gdzie w otoczeniu drzew i wody zaznasz wyjątkowego relaksu. Jeśli marzy Ci się podróż w gronie znajomych, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ziaja Kajaki

1 Maja, 47-110 Kolonowskie, opolskie
Tel. : 50 505 59 22
http://www.ziaja-kajaki.pl
zobacz na mapie
Eventy Poznań

Świadczymy usługi firmom oraz klientom prywatnym, organizując najlepsze eventy w Poznaniu oraz innych miejscowościach naszego kraju. Event Express to specjaliści, którzy działają od lat i są w stanie stworzyć doskonałe warunki do imprezy motywacyjnej, integracyjnej w przedsiębiorstwie, jak również plenerowej zabawy czy innych uroczystości. Z nami będziecie państwo świętować najlepiej jak się da podczas wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, akcji promocyjnej działalności oraz w wielu innych przypadkach.

Event Express

Wrząca 15/9, 64-980 Trzcianka, wielkopolskie
Tel. : 88 881 82 08
http://www.eventexpress.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl