Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

w trosce o zdrowie

Stomatologia Warszawa

Warszawa jest szczególnie popularnym miastem docelowym dla studentów, gdyż poza samymi studiami oferuje także całą masę atrakcji, z których studenci korzystają w czasie wolnym. To miasto nowoczesne i tętniące życiem, a co najważniejsze daje duże możliwości rozwoju: choć konkurencja jest duża i wciąż powstają nowe gabinety stomatologiczne, Warszawa jest miastem, w którym student najłatwiej znajdzie miejsce do odbywania praktyk czy stażu.

DentaLux

ul. Racławicka 131, 02-001 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. : 22 823 72 22
http://www.dentalux.pl
zobacz na mapie
Endodoncja

Intensywny i rwący ból zęba świadczy o zaawansowanym stanie zapalnym miazgi. Pomóc może już tylko endodoncja, czyli leczenie kanałowe. Stomatolog otwiera komorę zęba, usuwa miazgę, a w jej miejsce wstawia specjalny wypełniacz zwany gutaperką. Tak przeleczony ząb może spełniać swoją funkcję jeszcze przez wiele lat.

DentalBlue

Kazimierza Pułaskiego 35, 15-337 Białystok, podlaskie
Tel. : 85 748 00 50
http://dentalblue.pl
zobacz na mapie
Earl Grey

Jest to jedna z najpopularniejszych czarnych herbat - swój niezwykły aromat Earl Grey zawdzięcza olejkom ze skórek bergamotowych pomarańczy. W naszym asortymencie znajdziesz tę herbatę zarówno w wersji klasycznej, jak i wzbogaconą o dodatki: jaśmin, różę, czy cytrynę. Napój zaparzony z liści tej herbaty dobrze smakuje zarówno gorący, jak i zimniejszy. W zależności od temperatury i smaku napój rozgrzewa organizm lub przyjemnie orzeźwia.

Green Touch

Kołobrzeska 43, 85-704 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 78 825 78 84
http://greentouch.pl
zobacz na mapie
Wczasy rehabilitacyjne

Przedstawiamy szeroki wybór wczasów rehabilitacyjnych Amitur. Nasze biuro podróży oferuje wypoczynek połączony z konsultacjami lekarskimi oraz fizjoterapeutycznymi w szczególności dla osób ze schorzeniami układu ruchu. Polecamy zajęcia kinestetyczne, zabiegi masaży i naświetlania oraz wiele innych atrakcji.

Biuro Turystyczne Amitur

Wokalna 4/203, 02-787 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 69 504 58 22
http://www.amitur.pl
zobacz na mapie
Sklep medyczny online

Najlepszym rozwiązaniem dla klientów poszukujących sprawdzonych rozwiązań jest nasz sklep medyczny online. Dzięki naszej działalności oraz za pośrednictwem Internetu, jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów, którzy bez wychodzenia z domu pragną zakupić dobry sprzęt jednorazowego użytku, materiały opatrunkowe oraz inne akcesoria medyczne. Zachęcamy do zakupów.

Trans-Med Medical Sp. z o.o.

Obrońców Poczty Gdańskiej 20P, 42-400 Zawiercie, śląskie
Tel. : 50 551 59 35
http://www.sklep.trans-med.net
zobacz na mapie
Gabinet okulistyki dziecięcej

Kłopoty z nieostrym widzeniem mogą pojawiać się już w bardzo młodym wieku i bez odpowiednich działań będą się one jedynie pogłębiać. Pomoc świadczona przez nasz gabinet okulistyki dziecięcej w Warszawie obejmuje diagnozowanie wad wzroku u małych pacjentów, ich korekcję oraz zapobieganie dalszemu rozwojowi.

Okolit Jarosław Litewski

Tyśmienicka 2, 04-303 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 60 316 71 68
http://www.gabinetoczko.pl
zobacz na mapie
Rehabilitacja Bielsko-Biała

Fizjoterapię planujemy indywidualnie, zwracając uwagę przede wszystkim na rodzaj urazu oraz potrzeby pacjenta. Stosujemy takie techniki jak rehabilitacja metodą Medical Taping, P-DTR oraz PNF. Nasi pacjenci zmagają się z ograniczoną ruchomością, urazami i chorobami mięśniowymi oraz, przede wszystkim, przewlekłym bólem. Nasze centrum w Bielsko-Białej oferuje fizjoterapie w ramach ubezpieczenia NFZ.

Medico Centrum Rehabilitacji

Komorowicka 23, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Tel. : 33 816 40 25
http://www.medico-bielsko.pl
zobacz na mapie
Chiropraktyka

Ze względu na intensywny tryb życia, długie godziny spędzane przed komputerem, podczas których nie kontrolujemy pozycji własnego kręgosłupa, bardzo często cierpimy na liczne dolegliwości bólowe różnych miejsc na ciele. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż większość z nich ma podłoże w splątanych włóknach mięśniowych, które wymagają odpowiedniej stymulacji. Mgr Andrzej Pastor D.O., to osteopata, który wykorzystuje terapię manualną czyli m.in. chiropraktykę do leczenia dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz innych partii ciała.

mgr Andrzej Pastor D.O.

Libelta 2a, 85-080 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 60 971 80 15
http://www.andrzejpastor.pl
zobacz na mapie
Psychiatra Warszawa

W dzisiejszym, pełnym stresu świecie każdy z nas narażony jest na dolegliwości zdrowotne, nie tylko te fizyczne. W gabinecie w Warszawie do dyspozycji pacjentów jest między innymi psychiatra, który służy pomocą przy zaburzeniach snu, niepokoju, depresji, nerwicy czy różnego rodzaju fobii społecznych.

Lek. med. Adriana Kalicka-Owerska

Batalionu Włochy 11 m. 23, 02-482 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 50 977 00 88
http://warszawa-psychiatra.pl
zobacz na mapie
nadwrażliwość zębów czym jest

Ból, który towarzyszy nam przy jedzeniu słodkich, kwaśnych, zimnych lub ciepłych potraw, ma swoje wytłumaczenie. By odpowiedzieć na pytanie, czym jest nadwrażliwość zębów, wystarczy wskazać na kanaliki. Przechodzą przez nie zakończenia nerwowe - jeśli dojdzie do ich odsłonięcia, każde naruszenie będzie powodować ból.

Green Or

Żytnia 13, 41-206 Sosnowiec, śląskie
Tel. : 32 411 90 16
http://greenor.pl
zobacz na mapie
dentysta Bydgoszcz

Wiele osób rezygnuje z leczenia ortodontycznego w obawie przed efektem estetycznym noszenia aparatu stałego. W Dentim Clinic ortodonta w Katowicach dobiera aparat wykonane z tzw. dyskretnych tworzyw. Ligatury w odcieniu zębów oraz przezroczyste zamki i łuki sprawiają, że aparatu praktycznie nie widać.

Dentim Clinic

Johna Baildona 12, 40-115 Katowice, śląskie
Tel. : 50 206 93 96
http://dentim.pl
zobacz na mapie
catering dietetyczny Warszawa

Zazwyczaj problemem dla osoby, która znajduje się na diecie jest brak systematyczności i silnej woli. Problem ten rozwiązuje catering dietetyczny. Warszawa jest miastem, w którym takie usługi cieszą się szczególną popularnością. Oferowany przez nas catering dietetyczny zdejmuje z klienta obowiązek przygotowywania posiłków. Jeśli Twoim miastem jest Warszawa, zgłoś się do nas już dziś.

Diety Nie Na Żarty

os. Stare Żegrze 1, 61-249 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 73 371 80 01
http://dietynienazarty.pl
zobacz na mapie
Ortopedia

Przedstawiamy ofertę rehabilitacyjną - w naszej placówce medycznej pracują najlepsi fizjoterapeuci i lekarze. Oferujemy nowoczesny sprzęt i nasze doświadczenie. Leczymy pacjentów po urazach, kontuzjach, wypadkach, operacjach, wylewach, chorobach onkologicznych. Zapraszamy do konsultacji z ortopedą w naszym centrum medycznym w Bydgoszczy, a także z innymi specjalistami.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stadmedica

Nakielska 327, 85-391 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 52 379 70 66
http://stadmedica.pl
zobacz na mapie
Terapia małżeńska

Wiele małżeństw boryka się z problemami. Nie wszyscy jednak potrafią samodzielnie sobie z nimi poradzić, a często są one na tyle duże, że jedynym rozwiązaniem jest terapia małżeńska. Jeśli chcecie ratować Wasz związek, nie czekajcie. Odwiedźcie nasz gabinet w Katowicach. Proponowana przez na terapia małżeńska ukoi Wasz niepokój, pomoże zapomnieć i wzajemnych uprzedzeniach i zrobić krok naprzód. Z nami z całą pewnością uda się naprawić związek i zbudować szczęśliwą rodzinę. Nie poddawaj się i już dziś skontaktuj się z nami.

Gabinet Psychoterapii Centrum

Przemysłowa 10, 40-020 Katowice, śląskie
Tel. : 79 616 28 07
http://www.gabinetcentrum.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl