Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

w trosce o zdrowie

Stomatologia Warszawa

Warszawa jest szczególnie popularnym miastem docelowym dla studentów, gdyż poza samymi studiami oferuje także całą masę atrakcji, z których studenci korzystają w czasie wolnym. To miasto nowoczesne i tętniące życiem, a co najważniejsze daje duże możliwości rozwoju: choć konkurencja jest duża i wciąż powstają nowe gabinety stomatologiczne, Warszawa jest miastem, w którym student najłatwiej znajdzie miejsce do odbywania praktyk czy stażu.

DentaLux

ul. Racławicka 131, 02-001 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. : 22 823 72 22
http://www.dentalux.pl
zobacz na mapie
Masaż tajski Warszawa

Szukasz pomysłu na pokonanie bólu mięśni? A może zmagasz się z rwą kulszową? Wypróbuj techniki medycyny Wschodu. Gabinet Thai Sun oferuje oryginalny masaż tajski w Warszawie. Wykonują go rodowite Tajki, które uczyły się technik w świątyni w Bangkoku. Zapraszamy na odmianę klasyczną i relaksacyjną z gorącymi kamieniami.

Thaisun

Łucka 20/1402, 00-845 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 870 50 60
http://thaisun.pl
zobacz na mapie
DuoLife Sp. z o.o. - borelisspro.pl

Witaj w firmie DuoLife Sp. z o.o. Oferujemy atrakcyjne ceny na BorelissPro - nasz najnowszy suplement diety w kapsułkach, gdzie kompozycja naturalnych składników rewelacyjnie wspomaga układ immunologiczny człowieka do walki z boreliozą - chorobą przenoszoną przez kleszcze. Nasz produkt zawiera wyciąg ze szczeci pospolitej, rdestu japońskiego i czosnku.

DuoLife Sp. z o.o.

Topolowa 22, 32-082 Więckowice, małopolskie
Tel. : 12 333 45 67
http://borelisspro.pl
zobacz na mapie
Proselect

Jeśli zdecydowaliście się Państwo na to, aby podjąć wszelkie kroki mogące doprowadzić Was do wyleczenie nowotworu, wypróbujcie działanie suplementu Proselect. Bowiem, jest to lek niosący za sobą korzyści w postaci naturalnego wspomagania organizmu oraz jego mechanizmów obronnych i walki z ciężką chorobą.

DuoLife Sp. z o.o.

Topolowa 22, 32-082 Więckowice, małopolskie
Tel. : 12 333 45 67
http://proselect.com.pl
zobacz na mapie
Turnusy odchudzające

Jeśli chcesz spędzić fantastyczne wczasy zdrowotne nad w górach, zależy Tobie na komfortowych warunkach zakwaterowania oraz atrakcyjnych cenach - zgłoś się do nas. Zdecyduj się na najlepsze zabiegi odchudzające i ciesz się wyjątkowymi rozwiązaniami! Zapraszamy do Duszniki Zdrój do Natura Centrum Odnowy Biologicznej.

Natura Centrum Odnowy Biologicznej

ul. Zielona 9, 57-340 Duszniki Zdrój, dolnośląskie
Tel. : 50 985 51 22
http://www.natura-centrum.pl
zobacz na mapie
Endodoncja

Intensywny i rwący ból zęba świadczy o zaawansowanym stanie zapalnym miazgi. Pomóc może już tylko endodoncja, czyli leczenie kanałowe. Stomatolog otwiera komorę zęba, usuwa miazgę, a w jej miejsce wstawia specjalny wypełniacz zwany gutaperką. Tak przeleczony ząb może spełniać swoją funkcję jeszcze przez wiele lat.

DentalBlue

Kazimierza Pułaskiego 35, 15-337 Białystok, podlaskie
Tel. : 85 748 00 50
http://dentalblue.pl
zobacz na mapie
Earl Grey

Jest to jedna z najpopularniejszych czarnych herbat - swój niezwykły aromat Earl Grey zawdzięcza olejkom ze skórek bergamotowych pomarańczy. W naszym asortymencie znajdziesz tę herbatę zarówno w wersji klasycznej, jak i wzbogaconą o dodatki: jaśmin, różę, czy cytrynę. Napój zaparzony z liści tej herbaty dobrze smakuje zarówno gorący, jak i zimniejszy. W zależności od temperatury i smaku napój rozgrzewa organizm lub przyjemnie orzeźwia.

Green Touch

Fordońska 353/8, 85-790 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 78 825 78 84
http://greentouch.pl
zobacz na mapie
Wczasy rehabilitacyjne

Przedstawiamy szeroki wybór wczasów rehabilitacyjnych Amitur. Nasze biuro podróży oferuje wypoczynek połączony z konsultacjami lekarskimi oraz fizjoterapeutycznymi w szczególności dla osób ze schorzeniami układu ruchu. Polecamy zajęcia kinestetyczne, zabiegi masaży i naświetlania oraz wiele innych atrakcji.

Biuro Turystyczne Amitur

Wokalna 4/203, 02-787 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 69 504 58 22
http://www.amitur.pl
zobacz na mapie
Sklep medyczny online

Najlepszym rozwiązaniem dla klientów poszukujących sprawdzonych rozwiązań jest nasz sklep medyczny online. Dzięki naszej działalności oraz za pośrednictwem Internetu, jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów, którzy bez wychodzenia z domu pragną zakupić dobry sprzęt jednorazowego użytku, materiały opatrunkowe oraz inne akcesoria medyczne. Zachęcamy do zakupów.

Trans-Med Medical Sp. z o.o.

Obrońców Poczty Gdańskiej 20P, 42-400 Zawiercie, śląskie
Tel. : 50 551 59 35
http://www.sklep.trans-med.net
zobacz na mapie
Gabinet okulistyki dziecięcej

Kłopoty z nieostrym widzeniem mogą pojawiać się już w bardzo młodym wieku i bez odpowiednich działań będą się one jedynie pogłębiać. Pomoc świadczona przez nasz gabinet okulistyki dziecięcej w Warszawie obejmuje diagnozowanie wad wzroku u małych pacjentów, ich korekcję oraz zapobieganie dalszemu rozwojowi.

Okolit Jarosław Litewski

Tyśmienicka 2, 04-303 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 60 316 71 68
http://www.gabinetoczko.pl
zobacz na mapie
Rehabilitacja Bielsko-Biała

Fizjoterapię planujemy indywidualnie, zwracając uwagę przede wszystkim na rodzaj urazu oraz potrzeby pacjenta. Stosujemy takie techniki jak rehabilitacja metodą Medical Taping, P-DTR oraz PNF. Nasi pacjenci zmagają się z ograniczoną ruchomością, urazami i chorobami mięśniowymi oraz, przede wszystkim, przewlekłym bólem. Nasze centrum w Bielsko-Białej oferuje fizjoterapie w ramach ubezpieczenia NFZ.

Medico Centrum Rehabilitacji

Komorowicka 23, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Tel. : 33 816 40 25
http://www.medico-bielsko.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl