Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

zabawowo i sportowo

Obozy windsurfingowe

Chciałbyś w tym roku spędzić wakacje nad wodą? Od jakiegoś czasu rozważasz obozy windsurfingowe? Warto się zdecydować! W miejscowości Pisz na Mazurach powstają coraz liczniejsze i ekskluzywne przystanie, w których można zacumować jachty i spędzić idealnie wakacje na obozie windsurfingowym. Typowe jeziora są idealne do pływania na desce.

Ośrodek Żeglarstwa

al.Turystów 11, 12-200 Pisz, Warmińsko-mazurskie
Tel. : 87 423 04 41
http://www.camp.com.pl
zobacz na mapie
Fotograf Toruń

Oczywiście to para młoda decyduje gdzie chce mieć wykonane zdjęcia, jednak z mody wychodzą zdjęcia robione w studio. Nowożeńcy zdecydowanie wybierają plener. Profesjonalna fotografia ślubna - plenerowa jest po prostu piękna. Niezależnie od pory roku dobry fotograf potrafi znaleźć takie miejsce i zrobić takie zdjęcie, ze młodzi będą z dumą pokazywać je rodzinie przez wiele lat. Ja ze swoich doświadczeń chciałabym polecić pewien świetny zakład fotograficzny z miasta z którego pochodzę, to znaczy z Torunia.

Michniewicz Piotr

Okólna 22a, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel. : 66 901 23 44
http://www.modry.pl
zobacz na mapie
Plac zabaw

Pragniesz odciągnąć Twoje dziecko od komputera? Chcesz aby rozwijało swoje umiejętności fizyczne? Sprezentuj mu bajkowy plac zabaw, który zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie. Dysponujemy szeroką ofertą urządzeń Proludic, z których tworzymy niestandardowe konstrukcje, pobudzające wyobraźnię każdego malucha.

Educarium spółka z o.o.

ul. Grunwaldzka 207, 85-451 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : 52 320 06 40
http://educarium-placezabaw.com.pl
zobacz na mapie
Zumba Katowice

Zachęcamy każdego, kto pragnie utrzymać dobrą kondycję polecamy skorzystanie z możliwości, jakie daje zumba. Katowice to Twoje miasto? Zajrzyj więc do naszej szkoły tańca Good Mood i przekonaj się sam, że sport to doskonały sposób nie tylko na zrzucenie kilogramów, ale na zachowanie znakomitego zdrowia.

My Good Mood Adrian Dronszczyk

Paderewskiego 35, 40-282 Katowice, śląskie
Tel. : 78 425 25 12
http://goodmood.dance
zobacz na mapie
Odzież biegowa męska

Polecamy ciuchy treningowe, zarówno do krótko jak i długodystansowych tras. Odzież biegowa męska i damska powinna nie tylko chronić ciało przez utratą ciepła, ale także efektywnie odprowadzać pot. W naszej ofercie sportowej znajdziesz między innymi spodenki, legginsy, kurtki, bluzy, skarpetki oraz koszulki. Polecamy również czapki z daszkiem, które skutecznie ochronią Cię przed słońcem.

2XU.pl

Legionów 107C/8, 81-450 Gdynia, pomorskie
Tel. : 53 008 50 36
http://2xu.pl
zobacz na mapie
Maska do nurkowania

Wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, lekka i umożliwiająca szerokie pole widzenia. Maska do nurkowania to obowiązkowy element wyposażenia każdego miłośnika schodzenia pod wodę. Jeśli odpowiednio ją wybierzemy będziemy mogli dokładnie podziwiać piękne widoki i oglądać ryby w swoim naturalnym środowisku.

Przedsiębiorstwo Handlowe Jacek Kołakowski

Toruńska 1A/41, 10-245 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Tel. : 60 169 01 24
http://sklep.nurkowanie-kolakowski.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl