Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

zabawowo i sportowo

Plac zabaw

Pragniesz odciągnąć Twoje dziecko od komputera? Chcesz aby rozwijało swoje umiejętności fizyczne? Sprezentuj mu bajkowy plac zabaw, który zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie. Dysponujemy szeroką ofertą urządzeń Proludic, z których tworzymy niestandardowe konstrukcje, pobudzające wyobraźnię każdego malucha.

Educarium spółka z o.o.

Grunwaldzka 207, 85-451 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 52 320 06 40
http://educarium-placezabaw.com.pl
zobacz na mapie
Zumba Katowice

Zachęcamy każdego, kto pragnie utrzymać dobrą kondycję polecamy skorzystanie z możliwości, jakie daje zumba. Katowice to Twoje miasto? Zajrzyj więc do naszej szkoły tańca Good Mood i przekonaj się sam, że sport to doskonały sposób nie tylko na zrzucenie kilogramów, ale na zachowanie znakomitego zdrowia.

My Good Mood Adrian Dronszczyk

Paderewskiego 35, 40-282 Katowice, śląskie
Tel. : 78 425 25 12
http://goodmood.dance
zobacz na mapie
piłeczki do basenu

Każdy właściciel przedszkola czy żłobka z pewnością chce zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze atrakcje. Dzięki naszej ofercie, możliwe będzie stworzenie wyjątkowego miejsca zabaw! Piłeczki do basenu w różnych kolorach to świetna atrakcja, która z pewnością zajmie maluchy na wiele godzin i sprawi, ze chętnie będą przychodzić do twojej placówki.

EverPlast Łukasz Nejmański

Wrocławska 42k, 62-300 Września, wielkopolskie
Tel. : 50 513 37 11
http://www.everplast.pl
zobacz na mapie
Bieżnia do domu

Witaj w internetowym sklepie sportowym firmy Lord4Sport. Oferujemy nowoczesne sprzęty oraz urządzenia do ćwiczeń w domu oraz klubach i siłowniach fitness. Bieżnia do biegania to funkcjonalny przyrząd, który pozwoli ci skutecznie dbać o formę bez względu na porę roku. Nie masz czasu na trenowanie na dworze czy dojazdy do klubu sportowego? Zaopatrz się w dobry przyrząd aerobowy. Regularne spalanie tkanki tłuszczowej pozwoli ci na długo cieszyć się sylwetką bez zarzutu. Sprawdź sam ile u nas jest interesujących urządzeń.

Lord4Sport

Pszczyńska 197, 44-100 Gliwice, śląskie
Tel. : 32 270 77 22
http://lord4sport.pl
zobacz na mapie
buty narciarskie

W sklepie internetowym 42sports znajdą Państwo ekwipunek dla narciarzy. Buty Fischer zostały zaprojektowane tak, aby doskonale stabilizowały nogi nawet podczas szybkiej i wyczynowej jazdy na nartach. Nowoczesna technologia chroni przed utratą ciepła. Oryginalny design pozwoli wyróżnić się na stoku i czerpać ze sportu to, co najlepsze.

42sports

Szafera 31, 39-300 Mielec, podkarpackie
Tel. : 17 710 50 16
http://42sports.pl
zobacz na mapie
masaż leczniczy Katowice

Zdrowie naszych pleców jest nie do przecenienia w dzisiejszych czasach. Masaż leczniczy w naszym salonie może ukoić Twoje bóle fizyczne wynikające z siedzącego trybu życia. Taka chwila dla Ciebie może pomóc także w problemach psychicznych, takich jak stres czy bezsenność. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej. Zapraszamy.

Anna Lindner Korekt Life

Braci mniejszych 5b, 40-754 Katowice, śląskie
Tel. : 60 243 15 00
http://korekt.life
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl