Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

zabawowo i sportowo

http://www.camp.com.pl/ - obozy windsurfingowe

Chciałbyś w tym roku spędzić wakacje nad wodą? Od jakiegoś czasu rozważasz obozy windsurfingowe? Warto się zdecydować! W miejscowości Pisz na Mazurach powstają coraz liczniejsze i ekskluzywne przystanie, w których można zacumować jachty i spędzić idealnie wakacje na obozie windsurfingowym. Typowe jeziora są idealne do pływania na desce.

Ośrodek Żeglarstwa

ul. al.Turystów 11, 12-200 Pisz, woj. Warmińsko-mazurskie
Tel. : 87 423 04 41
http://www.camp.com.pl
zobacz na mapie
Fotograf toruń

Oczywiście to para młoda decyduje gdzie chce mieć wykonane zdjęcia, jednak z mody wychodzą zdjęcia robione w studio. Nowożeńcy zdecydowanie wybierają plener. Profesjonalna fotografia ślubna - plenerowa jest po prostu piękna. Niezależnie od pory roku dobry fotograf potrafi znaleźć takie miejsce i zrobić takie zdjęcie, ze młodzi będą z dumą pokazywać je rodzinie przez wiele lat. Ja ze swoich doświadczeń chciałabym polecić pewien świetny zakład fotograficzny z miasta z którego pochodzę, to znaczy z Torunia.

Fotograf P. Michniewicz

ul. Okólna 22a, 87-100 Toruń, woj. Kujawsko-pomorskie
Tel. : 66 901 23 44
http://www.modry.pl
zobacz na mapie
Plac zabaw

Pragniesz odciągnąć Twoje dziecko od komputera? Chcesz aby rozwijało swoje umiejętności fizyczne? Sprezentuj mu bajkowy plac zabaw, który zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie. Dysponujemy szeroką ofertą urządzeń Proludic, z których tworzymy niestandardowe konstrukcje, pobudzające wyobraźnię każdego malucha.

Educarium spółka z o.o.

ul. Grunwaldzka 207, 85-451 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : 52 320 06 40
http://educarium-placezabaw.com.pl
zobacz na mapie
Rowery górskie

Marzysz o wyjątkowych przygodach? Pragniesz aktywnie spędzać każdą wolną chwilę? Rowery górskie, które znalazły się w naszej ofercie pozwolą Ci na swobodne i efektywne pokonywanie kolejnych kilometrów. Sprawdź, która z propozycji MTB będzie dla Ciebie najlepsza i sprosta Twoim oczekiwaniom. Możesz też liczyć na przystępne ceny.

Monty Polska

Stryszów 30, 34-146 Stryszów, małopolskie
Tel. : 51 302 00 23
http://www.monty.com.pl
zobacz na mapie
Buty na deskorolke

Dobór odpowiedniego obuwia ma bardzo duże znaczenie w codziennych sytuacjach, a już szczególnie dużo od niego zależy w przypadku sportu. W ofercie przygotowanej przez firmę Kickflip.pl znajdują się buty na deskorolkę, które zapewniają kostce dobrą stabilizację, znacznie zmniejszając ryzyko kontuzji.

Unikalny asortyment meczowy

Nasza oferta to nie tylko odzież czy obuwie piłkarskie, ale również wysokiej jakości asortyment do gry! Każda piłka, którą udostępniamy Państwu w naszej ofercie, to wysokiej jakości, niezbędny element w do gry. Charakteryzuje się ona niezwykłą funkcjonalnością i trwałością. Dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, oferujemy modele w różnych kolorach i stylach. To również unikatowe elementy stworzone specjalnie na cześć różnych zawodników czy rozgrywek piłkarskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Saller S.C. A.Bergier,M.Świderski

Poniatowskiego 18/18, 50-326 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 53 152 13 30
http://sallerpolska.pl
zobacz na mapie
Taśmy do ćwiczeń siłowych

Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu mięśni, polecamy nasze wytrzymałe gumy treningowe TRX. Nasze taśmy do ćwiczeń siłowych to przyrząd pozwalający na pracę z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. To nie tylko wzmocni kondycję i zwiększy Twoją gibkość, ale również poprawi koordynację ruchową i równowagę.

New Level Sport

Olchowa 18, 76-200 Słupsk, pomorskie
Tel. : 53 008 50 36
http://www.newlevelsport.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl