Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

coś na ząb

Kolacja biznesowa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą naszej Restauracji Satyna mającej swoją siedzibę w Łodzi. Zajmujemy się nie tylko cateringiem oraz organizacją wesel dla osób prywatnych ale również przygotowaliśmy ofertę dla firm. Zachęć swojego kontrahenta do kolacji biznesowej w naszym lokalu.

Restauracja Satyna

Plac Komuny Paryskiej 5a, 90-007 Łódź, łódzkie
Tel. : 42 235 41 42
http://www.restauracjasatyna.pl
zobacz na mapie
Pizzeria Opole

Jeżeli zastanawiasz się co przygotować na obiad lub jaki poczęstunek okazałby się najbardziej trafiony dla Twoich Gości, to mamy dla Ciebie propozycję. Jest nią pizza na doskonale przygotowanym cieście, na którym znajduje się całe bogactwo smaków. Dlaczego Nie - to pizzeria dla Ciebie. Oferujemy niezwykle szerokie menu, które pozwoli Ci wybrać dowolną kompozycję składników. Niezależnie czy masz ochotę na klasyczne komponenty, czy też bardziej tropikalne dodatki - możesz liczyć na naszą kulinarną wyobraźnię.

Pizzeria "Dlaczego nie"

ul. Jana Bytnara Rudego 8, 45-265 Opole, opolskie
Tel. : 50 814 01 88
http://www.pizzadlaczegonie.pl
zobacz na mapie
kolorowe talerze papierowe

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą opakowań gastronomicznych, wśród których znajdują się szczególnie atrakcyjne, kolorowe talerze papierowe. Są one chętnie wybierane zarówno przez firmy cateringowe, jak również klientów prywatnych, którzy cenią sobie funkcjonalne i estetyczne rozwiązania.

FS Opakowania

Wojska Polskiego 48A, 14-200 Iława, warmińsko-mazurskie
Tel. : 60 024 75 25
http://talerzykiznadrukiem.pl
zobacz na mapie
Piec do chleba

Z pewnością każdy zgodzi się, że pieczywo kupione w zwykłym sklepie spożywczym znacznie różni się smakiem od ręcznie wyrabianych i pieczonych bułeczek. Dlatego też proponujemy wyjątkowy piec do chleba na drewno. Dzięki niemu będziesz mógł przygotować pyszne i aromatyczne bułki, ale także pizzę, mięsa czy zapiekanki.

Firma Handlowo Produkcyjna AP Polska S.C.

Skoczowska 26, 43-450 Ustroń, śląskie
Tel. : 33 854 59 94
http://www.appolska.pl
zobacz na mapie
kubek dla chłopaka

Ciekawym upominkiem dla chłopaka mogą być kubki z napisami śmiesznymi. Za pomocą nadruku, możemy umieścić na nich grafikę lub tekst z życzeniami szczęścia. W fajne-kubki.pl dostaniesz także magiczne kubki i pudełko ozdobne do prezentu oraz śmieszne kubki, które wyróżnią się wśród innych. Sprawdź na naszej stronie i zamów gadżet, który pasuje do Twojego przyjaciela!

JWI Karol Książek

Wincentego Witosa 78 D, 25-561 Kielce, świętokrzyskie
Tel. : 53 099 06 67
http://fajne-kubki.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl