Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

zakłady i organizacje

Wysięgniki

Wykonane z doskonałych gatunkowo materiałów wysięgniki to produkty, które oddajemy w ręce naszych klientów z dumą. Decydując się na ich wybór możesz liczyć na to, że otrzymasz produkty precyzyjne i niezawodne, które bez wątpienia odpowiedzą na Twoje potrzeby. Najlepsze wysięgniki czekają na Ciebie właśnie w naszej firmie.

Baks Kazimierz Sielski

Jagodne 5, 05-480 Karczew, mazowieckie
Tel. : 22 710 81 00
http://katalog.baks.com.pl
zobacz na mapie
Rowy noclegi z wyżywieniem

Szukasz pensjonatu położonego blisko morza? Zapraszamy do Rowów - oferujemy noclegi z wyżywieniem. Do dyspozycji gości oddajemy apartamenty dla 4-5 osób, jak i pokoje dla 2-4 osób. W cenie dodatkowo znajduje się dostęp do internetu oraz monitorowany parking. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia dostępności.

Pensjonat Latino Sp. z.o.o

Chmielowa 4, 76-212 Rowy, pomorskie
Tel. : 69 573 68 87
http://www.latino-pensjonat.pl
zobacz na mapie
Ustrzyki Dolne atrakcje

Nazywane często zimowa stolicą Podkarpacia, w pełni zasługują na to miano. Atrakcje w Ustrzykach Dolnych z pewnością w największym stopniu zadowolą narciarskich zapaleńców. To właśnie tutaj amatorzy jazdy na nartach oraz snowboardzie znajdą dogodną infrastrukturę i dobrze przygotowane trasy. W sezonie letnim w niewielkiej miejscowości również nie można narzekać na nudę. W okolicy znajdują się liczne zabytki oraz muzea.

Biuro Turystyki Kulturowej PAWUK Anna Buk

Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz, podkarpackie
Tel. : 72 121 54 53
http://wycieczki-bieszczady.pl
zobacz na mapie
Pokoje Śląsk

1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe, z aneksem oraz ekskluzywna wersja LUX - jaki wybierzesz? Video na naszej stronie internetowej zagwarantuje Ci wirtualny spacer po naszym obiekcie hotelarskim. Jeżeli interesują Cię pokoje, Śląsk natomiast to rejon, w których ich poszukujesz - koniecznie zatem sprawdź naszą ofertę.

Hotel Modus

Św. Jana Pawła II 10b, 43-170 Łaziska Górne, śląskie
Tel. : 78 708 57 39
http://hotelmodus.pl
zobacz na mapie
domki drewniane w górach

Chcąc dostosować ofertę nawet do najbardziej wymagających wczasowiczów, polecamy domki drewniane w Gliczarowie, które charakteryzują się wysokim standardem i komfortem. Zapewniamy wysoką jakość noclegów, a także bliskie położenie Zakopanego, które pozwoli na śnieżne szaleństwa i pełen relaks w polskiej stolicy gór.

Sławomir Sumera Domki Widokowe

Stasikówka 112a, 34-520 Poronin, małopolskie
Tel. : 60 097 66 91
http://fiskowaosada.pl
zobacz na mapie
Noclegi Żabnica

Każdy z nas czasem potrzebuje odpocząć od hałasu, natłoku obowiązków i miejskiego zgiełku. W takiej sytuacji najlepiej jest wyjechać i odpocząć na łonie natury. Klientom oferujemy noclegi w Żabnicy, w naszym ośrodku, który znajduje się nieopodal Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Tylko u nas spróbujesz regionalnych dań polskiej kuchni i poznasz kulturę tego regionu.

ALASKA Jan i Katarzyna Kupczak

Ks. Karola Śmiecha 269, 34-350 Żabnica, śląskie
Tel. : 33 864 26 43
http://agroalaska.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl