Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

zakłady i organizacje

Prawnik i radca prawny z Chrzanowa

Zapraszamy serdecznie do wyśmienitej oferty przygotowanej przez kancelarię radcy prawnego z Chrzanowa. Prawnik z pewnością doradzi Państwo optymalne rozwiązanie z danej sytuacji. Jeżeli potrzebny jest Ci radca prawny, to również znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz. Zapraszamy do Chrzanowa i życzymy samych sukcesów.

Kancelaria Ryszard Stolarz

Aleja Henryka 26, 32-500 Chrzanów, małopolskie
Tel. : 32 753 86 10
http://www.kancelariars.pl
zobacz na mapie
Wysięgniki

Wykonane z doskonałych gatunkowo materiałów wysięgniki to produkty, które oddajemy w ręce naszych klientów z dumą. Decydując się na ich wybór możesz liczyć na to, że otrzymasz produkty precyzyjne i niezawodne, które bez wątpienia odpowiedzą na Twoje potrzeby. Najlepsze wysięgniki czekają na Ciebie właśnie w naszej firmie.

Baks

Jagodne 5, 05-480 Karczew, mazowieckie
Tel. : 22 710 81 00
http://katalog.baks.com.pl
zobacz na mapie
Kamieniarstwo - Szymon Synowski

W obrębie działalności naszej firmy znajduje się kamieniarstwo, dlatego też nasz zakład oferuje w ramach świadczonych przez nas usług wykonywanie nagrobków, grobowców czy ostki brukowej lub granitowej. Pomożemy Państwu zarówno przy budowie, jak i renowacji nagrobków. Profesjonalne kamieniarstwo w Toruniu!

Zakład Kamieniarski Szymon Synowski

Sadowa 2c, 87-148 Łysomice, kujawsko-pomorskie
Tel. : 50 424 32 71
http://kamieniarstwo-torun.pl
zobacz na mapie
Rowy noclegi z wyżywieniem

Szukasz pensjonatu położonego blisko morza? Zapraszamy do Rowów - oferujemy noclegi z wyżywieniem. Do dyspozycji gości oddajemy apartamenty dla 4-5 osób, jak i pokoje dla 2-4 osób. W cenie dodatkowo znajduje się dostęp do internetu oraz monitorowany parking. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia dostępności.

Pensjonat Latino

Chmielowa 4, 76-212 Rowy, pomorskie
Tel. : 60 523 10 48
http://www.latino-pensjonat.pl
zobacz na mapie
Agroturystyka Pobierowo

Zapraszamy na wyjątkowe wakacje rodzinne w Pobierowie. Agroturystyka w Red Lion Farm to doskonały pomysł na spędzenie urlopu wśród łąk i lasów, w zdrowym, nadmorskim klimacie. Oferujemy zakwaterowanie w wygodnych, jedno-, dwu-, trzy- lub czteroosobowych pokojach oraz szereg atrakcji, takich jak jazda konna, gra w golfa, bilard, tenisa i wiele innych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, przyjazną, rodzinną atmosferę, a także wyśmienite menu oraz możliwość zorganizowania transportu Gości na odległą o 7 km plażę i z powrotem.

Red Lion Farm

Redliny 7, 72-405 Świerzno, Zachodniopomorskie
Tel. : 60 085 11 13
http://www.redlionfarm.com
zobacz na mapie
Sale konferencyjne Śląsk

Nie tylko wczasowicze mogą korzystać z bogatej oferty naszego hotelu, bowiem specjalnie dla Klientów biznesowych przygotowaliśmy doskonale wyposażone sale konferencyjne na Śląsku, które idealnie nadają się do organizowania spotkań biznesowych, szkoleń, a nawet bankietów. Oferujemy w pełni profesjonalną obsługę, specjalistyczny sprzęt audiowizualny oraz różne rozmieszczenie krzeseł i stolików. Pomieści się w nich kilkadziesiąt osób, a spotkanie z pewnością będzie owocne.

Hotel Pałac Czarny Las

Czarny Las 8, 42-289 Woźniki, śląskie
Tel. : 34 357 30 78
http://www.czarnylas.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl