Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

zakłady i organizacje

Wysięgniki

Wykonane z doskonałych gatunkowo materiałów wysięgniki to produkty, które oddajemy w ręce naszych klientów z dumą. Decydując się na ich wybór możesz liczyć na to, że otrzymasz produkty precyzyjne i niezawodne, które bez wątpienia odpowiedzą na Twoje potrzeby. Najlepsze wysięgniki czekają na Ciebie właśnie w naszej firmie.

Baks Kazimierz Sielski

Jagodne 5, 05-480 Karczew, mazowieckie
Tel. : 22 710 81 00
http://katalog.baks.com.pl
zobacz na mapie
Kamieniarstwo - Szymon Synowski

W obrębie działalności naszej firmy znajduje się kamieniarstwo, dlatego też nasz zakład oferuje w ramach świadczonych przez nas usług wykonywanie nagrobków, grobowców czy ostki brukowej lub granitowej. Pomożemy Państwu zarówno przy budowie, jak i renowacji nagrobków. Profesjonalne kamieniarstwo w Toruniu!

Zakład Kamieniarski Szymon Synowski

Sadowa 2c, 87-148 Łysomice, kujawsko-pomorskie
Tel. : 50 424 32 71
http://kamieniarstwo-torun.pl
zobacz na mapie
Rowy noclegi z wyżywieniem

Szukasz pensjonatu położonego blisko morza? Zapraszamy do Rowów - oferujemy noclegi z wyżywieniem. Do dyspozycji gości oddajemy apartamenty dla 4-5 osób, jak i pokoje dla 2-4 osób. W cenie dodatkowo znajduje się dostęp do internetu oraz monitorowany parking. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia dostępności.

Pensjonat Latino

Chmielowa 4, 76-212 Rowy, pomorskie
Tel. : 60 523 10 48
http://www.latino-pensjonat.pl
zobacz na mapie
Sale konferencyjne Śląsk

Nie tylko wczasowicze mogą korzystać z bogatej oferty naszego hotelu, bowiem specjalnie dla Klientów biznesowych przygotowaliśmy doskonale wyposażone sale konferencyjne na Śląsku, które idealnie nadają się do organizowania spotkań biznesowych, szkoleń, a nawet bankietów. Oferujemy w pełni profesjonalną obsługę, specjalistyczny sprzęt audiowizualny oraz różne rozmieszczenie krzeseł i stolików. Pomieści się w nich kilkadziesiąt osób, a spotkanie z pewnością będzie owocne.

Hotel Pałac Czarny Las

Czarny Las 8, 42-289 Woźniki, śląskie
Tel. : 34 357 30 78
http://www.czarnylas.pl
zobacz na mapie
Hotel przyjazny dzieciom

Prowadzimy hotel przyjazny dzieciom. Jesteśmy przekonani, że żaden maluch, który przyjedzie do nas ze swoimi rodzicami nie będzie się tutaj nudził. Jest to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie moc atrakcji, a co najważniejsze komfortowe warunki do zabawy i odpoczynku blisko swoich rodziców. Zapraszamy.

Kozi Gród

Leśników 3, 83-047 Pomlewo, pomorskie
Tel. : 60 161 04 53
http://www.kozigrod.pl
zobacz na mapie
Sauna infrared

Terapia podczerwienią znana jest ze względu na właściwości prozdrowotne i relaksacyjne. Sauna infrared pozwala m.in. zredukować napięcia wywołane stresem, obniżyć ciśnienie krwi, poziom cukru czy szkodliwego cholesterolu. Terapia podczerwienią polecana jest także osobom chcącym zgubić zbędne kilogramy bądź rozluźnić mięśnie.

Zielona Róża Anna Spiesz

Wiejska 15, 57-411 Wambierzyce, dolnośląskie
Tel. : 66 800 97 33
http://www.zielonaroza.com.pl
zobacz na mapie
animator czasu wolnego praca

Jeśli lubisz kontakt z dziećmi i dużo frajdy sprawia Ci organizowanie zabaw, na pewno docenisz ofertę pracy u nas. Animator czasu wolnego zajmuje się prowadzeniem oraz wymyślaniem ciekawych aktywności, którymi zainteresuje naszych najmniejszych gości. Osoba, która aplikuje na to stanowisko, powinna mieć doświadczenie w podobnym zawodzie.

Batory Recruitment

Jawornicka 8, 60-160 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 79 434 00 60
http://batory.eu
zobacz na mapie
Ustrzyki Dolne atrakcje

Nazywane często zimowa stolicą Podkarpacia, w pełni zasługują na to miano. Atrakcje w Ustrzykach Dolnych z pewnością w największym stopniu zadowolą narciarskich zapaleńców. To właśnie tutaj amatorzy jazdy na nartach oraz snowboardzie znajdą dogodną infrastrukturę i dobrze przygotowane trasy. W sezonie letnim w niewielkiej miejscowości również nie można narzekać na nudę. W okolicy znajdują się liczne zabytki oraz muzea.

Biuro Turystyki Kulturowej PAWUK Anna Buk

Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz, podkarpackie
Tel. : 72 121 54 53
http://wycieczki-bieszczady.pl
zobacz na mapie
Imprezy firmowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszej firmy na wyjazdy integracyjne. Jeśli planujesz zaserwować swoim pracownikom tego typu aktywność, to nasza propozycja z pewnością spotka się z Twoim zainteresowaniem. Imprezy firmowe, wydarzenia, eventy promocyjne, czy spotkania biznesowe organizowane przez naszą firmę, zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki oprawie, jaką na nich przygotowujemy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej propozycji naszej firmy. Szczegóły na naszej stronie www.

Agencja Turystyki Geo Travel Jacek Dopieralski

Polna 9/32, 26-200 Końskie, świętokrzyskie
Tel. : 69 213 94 16
http://geotravel.com.pl
zobacz na mapie
Tango 780

Miłośnikom żeglarstwa o każdym stopniu zaawansowania proponujemy korzystny czarter jachtów na Mazurach. Żeglarze od lat doceniają będące w naszej ofercie łodzie Tango 780, które to wyróżniają się szybkością i zwrotnością. Dzięki pojemnemu kadłubowi i przestronnym kabinom, bez problemu pomieszczą one nawet siedmioosobową załogę.

Tomasz Kazukiewicz - Wind

Olsztyńska 9a, 11-500 Wilkasy, warmińsko-mazurskie
Tel. : 60 610 12 75
http://wind-czarter.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl