Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

zakłady i organizacje

Wysięgniki

Wykonane z doskonałych gatunkowo materiałów wysięgniki to produkty, które oddajemy w ręce naszych klientów z dumą. Decydując się na ich wybór możesz liczyć na to, że otrzymasz produkty precyzyjne i niezawodne, które bez wątpienia odpowiedzą na Twoje potrzeby. Najlepsze wysięgniki czekają na Ciebie właśnie w naszej firmie.

Baks Kazimierz Sielski

Jagodne 5, 05-480 Karczew, mazowieckie
Tel. : 22 710 81 00
http://katalog.baks.com.pl
zobacz na mapie
Kamieniarstwo - Szymon Synowski

W obrębie działalności naszej firmy znajduje się kamieniarstwo, dlatego też nasz zakład oferuje w ramach świadczonych przez nas usług wykonywanie nagrobków, grobowców czy ostki brukowej lub granitowej. Pomożemy Państwu zarówno przy budowie, jak i renowacji nagrobków. Profesjonalne kamieniarstwo w Toruniu!

Zakład Kamieniarski Szymon Synowski

Sadowa 2c, 87-148 Łysomice, kujawsko-pomorskie
Tel. : 50 424 32 71
http://kamieniarstwo-torun.pl
zobacz na mapie
Rowy noclegi z wyżywieniem

Szukasz pensjonatu położonego blisko morza? Zapraszamy do Rowów - oferujemy noclegi z wyżywieniem. Do dyspozycji gości oddajemy apartamenty dla 4-5 osób, jak i pokoje dla 2-4 osób. W cenie dodatkowo znajduje się dostęp do internetu oraz monitorowany parking. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia dostępności.

Pensjonat Latino

Chmielowa 4, 76-212 Rowy, pomorskie
Tel. : 60 523 10 48
http://www.latino-pensjonat.pl
zobacz na mapie
Sale konferencyjne Śląsk

Nie tylko wczasowicze mogą korzystać z bogatej oferty naszego hotelu, bowiem specjalnie dla Klientów biznesowych przygotowaliśmy doskonale wyposażone sale konferencyjne na Śląsku, które idealnie nadają się do organizowania spotkań biznesowych, szkoleń, a nawet bankietów. Oferujemy w pełni profesjonalną obsługę, specjalistyczny sprzęt audiowizualny oraz różne rozmieszczenie krzeseł i stolików. Pomieści się w nich kilkadziesiąt osób, a spotkanie z pewnością będzie owocne.

Hotel Pałac Czarny Las

Czarny Las 8, 42-289 Woźniki, śląskie
Tel. : 34 357 30 78
http://www.czarnylas.pl
zobacz na mapie
Hotel przyjazny dzieciom

Prowadzimy hotel przyjazny dzieciom. Jesteśmy przekonani, że żaden maluch, który przyjedzie do nas ze swoimi rodzicami nie będzie się tutaj nudził. Jest to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie moc atrakcji, a co najważniejsze komfortowe warunki do zabawy i odpoczynku blisko swoich rodziców. Zapraszamy.

Kozi Gród

Leśników 3, 83-047 Pomlewo, pomorskie
Tel. : 60 161 04 53
http://www.kozigrod.pl
zobacz na mapie
Sauna infrared

Terapia podczerwienią znana jest ze względu na właściwości prozdrowotne i relaksacyjne. Sauna infrared pozwala m.in. zredukować napięcia wywołane stresem, obniżyć ciśnienie krwi, poziom cukru czy szkodliwego cholesterolu. Terapia podczerwienią polecana jest także osobom chcącym zgubić zbędne kilogramy bądź rozluźnić mięśnie.

Zielona Róża Anna Spiesz

Wiejska 15, 57-411 Wambierzyce, dolnośląskie
Tel. : 66 800 97 33
http://www.zielonaroza.com.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl