Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

ekonomia i biznes

biuro księgowe Bydgoszcz

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne biuro rachunkowe. Bydgoszcz stanowi lokalizację siedziby naszej firmy, gdzie możecie spotkać się z naszymi doświadczonymi specjalistami. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwolą na sprawne prowadzenie odpowiednich dokumentów w Waszych przedsiębiorstwach. Zajmujemy się sporządzaniem ksiąg rozliczeniowych, przychodów i rozchodów. Tworzymy dla naszych klientów również obligatoryjne zestawienia w danym roku do Urzędów Skarbowych.

Biuro Rachunkowe BILL-1

Kosciuszki 27, 85-079 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 50 816 53 07
http://www.ksiegowosc-bydgoszcz.com.pl
zobacz na mapie
Pamięć tłumaczeniowa

Aby nasze przekłady były wykonywane ekspresowo wraz z zachowaniem najwyższej jakości, wspomagamy się nowoczesnym oprogramowaniem CAT. W szczególności przydaje się tutaj pamięć tłumaczeniowa, czyli baza zbierająca dane z wcześniejszych zleceń. Usprawnia ona cały proces translatorski. Funkcja ta nie tylko pozwala na szybszy przekład, ale również przyczynia się do korzystniejszych progów cenowych.

B. T. Columbus

Witolińska 4/3, 04-185 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 12 421 77 88
http://www.tlumaczenia-columbus24.pl
zobacz na mapie
Grawerowanie Warszawa

Jedną ze specjalności naszej firmy jest profesjonalne grawerowanie. Warszawa to miasto, w którym mieści się nasze biuro. Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu online z naszymi przedstawicielami. Jeśli grawerowanie w Warszawie, to tylko z naszą firmą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

ViscontiSklep.pl

Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 53 866 44 55
http://viscontisklep.pl
zobacz na mapie
Optymalizacja podatkowa

Dla każdego przedsiębiorstwa bardzo ważna jest optymalizacja podatkowa. Biuro doradcze WTS Saja zajmuje się prawem międzynarodowym oraz krajowym. Tworzymy metody finansowania działalności gospodarczej, a także obsługujemy procesy przekształceń kapitałowych. Informujemy również klientów o działaniu Specjalnych Stref Ekonomicznych.

WTS Saja Sp. z o.o.

Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 61 643 45 50
http://wtssaja.pl
zobacz na mapie
sejf Yale

W Twoim posiadaniu znajdują się cenne przedmioty lub gotówka, którą chcesz w sposób bezpieczny przechować? Zatem z pewnością zainteresuję Cię nasza oferta, w której znajdziesz między innymi sejf YALE. Rozwiązanie charakteryzuje się głośnym, wbudowanym alarmem, który powiadomi Cię o każdej podejrzanej czynności wykonanej w pobliżu skrytki.

Sejfmaster

Kleczkowska 19, 50-227 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 73 529 50 31
http://sejfmaster.pl
zobacz na mapie
Skup biżuterii

Szukasz profesjonalnego skupu biżuterii? Nasza firma specjalizuje się w odkupie wszelkiego rodzaju ozdób, od złota po drogocenne kamienie szlachetne. Dzięki naszemu doświadczeniu i wysokiej uczciwości wycenimy Twoje przedmioty sprawnie i uczciwie. Zaufało nam już wielu klientów, którzy cenią naszą rzetelność i profesjonalizm. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać dziedzictwo rodzinne czy po prostu pozbyć się niechcianych złomów, jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Skupiamy się nie tylko na wartości materialnej, ale także na historii i sentymencie związanym z każdym kawałkiem biżuterii. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, że inwestycja w nas to gwarancja satysfakcji.

Lombard Fokus sp. z o.o.

Cieszkowskiego 7, 93-504 Łódź, łódzkie
Tel. : 51 854 55 55
http://www.lodz-lombard.pl
zobacz na mapie
Naprawa powypadkowa

Ponieważ nieszczęścia chodzą po ludziach, a kolizje drogowe mogą przytrafić się każdemu z nas, warto znać rozwiązania, które znacząco ułatwiają powrót do normalności. Nasza firma jest ekspertem w branży motoryzacyjnej - naprawa powypadkowa. W każdym zleceniu wkładamy całe serce, precyzję i umiejętności zdobyte przez lata doświadczeń. Wykorzystujemy najnowsze technologie, a nasi specjaliści są nieustannie szkoleni, aby sprostać wszelkim wyzwaniom. Zadbamy o Twój samochód, przywracając mu pierwotny blask i sprawność, tak aby służył Ci jeszcze wiele lat. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się na własnej skórze, co to znaczy profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem!

Complex Automotive

al. Jerozolimskie 436, 05-800 Pruszków, mazowieckie
Tel. : 22 100 12 42
http://complexautomotive.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl