Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

ekonomia i biznes

Pełna księgowość

Wiem, że tylko najlepszym specjalistom mogę powierzyć swoją pełną księgowość. Zielona Góra mówi się, że jest miastem, w którym pracują tylko i wyłącznie najlepsi księgowi. Duży wpływ ma na ten fakt szybkie tempo życia, które sprawia, że tylko najlepsi specjaliści utrzymują się na rynku. Mój znajomy świadczył kiedyś takie usługi jak pełna księgowość. Zielona Góra w jego opowieściach to prawdziwy raj dla księgowych.

Biuro Rachunkowe Petra Sp. z o.o

Matejki 20/2, 65-056 Zielona Góra, lubuskie
Tel. : 68 470 96 16
http://biuropetra.pl
zobacz na mapie
biuro księgowe Bydgoszcz

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne biuro rachunkowe. Bydgoszcz stanowi lokalizację siedziby naszej firmy, gdzie możecie spotkać się z naszymi doświadczonymi specjalistami. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwolą na sprawne prowadzenie odpowiednich dokumentów w Waszych przedsiębiorstwach. Zajmujemy się sporządzaniem ksiąg rozliczeniowych, przychodów i rozchodów. Tworzymy dla naszych klientów również obligatoryjne zestawienia w danym roku do Urzędów Skarbowych.

Biuro Rachunkowe BILL-1

Kosciuszki 27, 85-079 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 52 345 73 14
http://www.ksiegowosc-bydgoszcz.com.pl
zobacz na mapie
Rejestracja spółek

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne usługi księgowe, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. W naszym biurze rachunkowym w Warszawie pracuje wykwalifikowana grupa specjalistów, którzy z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania.

Biuro rachunkowe Marsola

Jana Sobieskiego 14, 80-216 Gdańsk, pomorskie
Tel. : 58 342 49 45
http://www.marsola.com.pl
zobacz na mapie
Wynajem nagłośnienia

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług znajdziecie wynajem nagłośnienia, za sprawą którego możliwe jest uzyskiwanie prawidłowej oprawy dla danego przedsięwzięcia. Każdy organizator chce, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego też tak ważne jest korzystanie z niezawodnego sprzętu, który pozwoli na uzyskiwanie klarownego i wyrazistego przekazu, jaki płynie ze sceny do publiczności. Gwarantujemy uzyskiwanie także w jego trakcie fachowej obsługi naszych specjalistów, którzy czuwają nad całością.

SoundTech S.C Macierzyńska Alina, Kujawowicz Zbigniew

1 Maja 21, 05-555 Tarczyn, mazowieckie
Tel. : 60 378 18 51
http://www.soundtech.pl
zobacz na mapie
Kredyty Olsztyn

Naszym klientom oferujemy ubezpieczenia oraz leasing samochodów i wyposażenia specjalistycznego. Udzielane przez nas kredyty obejmują remont domu lub mieszkania, a także różne inwestycje. Klientom pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania ich finansowych problemów. Udzielamy pożyczek gotówkowych, hipotecznych oraz firmowych.

EGIDA Finanse

ul. Pieniężnego 18B/211, 10-006 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Tel. : 89 527 49 44
http://egidafinanse.pl
zobacz na mapie
Pamięć tłumaczeniowa

Aby nasze przekłady były wykonywane ekspresowo wraz z zachowaniem najwyższej jakości, wspomagamy się nowoczesnym oprogramowaniem CAT. W szczególności przydaje się tutaj pamięć tłumaczeniowa, czyli baza zbierająca dane z wcześniejszych zleceń. Usprawnia ona cały proces translatorski. Funkcja ta nie tylko pozwala na szybszy przekład, ale również przyczynia się do korzystniejszych progów cenowych.

B. T. Columbus

Witolińska 4/3, 04-185 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 12 421 77 88
http://www.tlumaczenia-columbus24.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl