Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

ekonomia i biznes

biuro księgowe Bydgoszcz

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne biuro rachunkowe. Bydgoszcz stanowi lokalizację siedziby naszej firmy, gdzie możecie spotkać się z naszymi doświadczonymi specjalistami. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwolą na sprawne prowadzenie odpowiednich dokumentów w Waszych przedsiębiorstwach. Zajmujemy się sporządzaniem ksiąg rozliczeniowych, przychodów i rozchodów. Tworzymy dla naszych klientów również obligatoryjne zestawienia w danym roku do Urzędów Skarbowych.

Biuro Rachunkowe BILL-1

Kosciuszki 27, 85-079 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 50 816 53 07
http://www.ksiegowosc-bydgoszcz.com.pl
zobacz na mapie
Pamięć tłumaczeniowa

Aby nasze przekłady były wykonywane ekspresowo wraz z zachowaniem najwyższej jakości, wspomagamy się nowoczesnym oprogramowaniem CAT. W szczególności przydaje się tutaj pamięć tłumaczeniowa, czyli baza zbierająca dane z wcześniejszych zleceń. Usprawnia ona cały proces translatorski. Funkcja ta nie tylko pozwala na szybszy przekład, ale również przyczynia się do korzystniejszych progów cenowych.

B. T. Columbus

Witolińska 4/3, 04-185 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 12 421 77 88
http://www.tlumaczenia-columbus24.pl
zobacz na mapie
Grawerowanie Warszawa

Jedną ze specjalności naszej firmy jest profesjonalne grawerowanie. Warszawa to miasto, w którym mieści się nasze biuro. Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu online z naszymi przedstawicielami. Jeśli grawerowanie w Warszawie, to tylko z naszą firmą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

ViscontiSklep.pl

Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 53 866 44 55
http://www.viscontisklep.pl
zobacz na mapie
Optymalizacja podatkowa

Dla każdego przedsiębiorstwa bardzo ważna jest optymalizacja podatkowa. Biuro doradcze WTS Saja zajmuje się prawem międzynarodowym oraz krajowym. Tworzymy metody finansowania działalności gospodarczej, a także obsługujemy procesy przekształceń kapitałowych. Informujemy również klientów o działaniu Specjalnych Stref Ekonomicznych.

WTS Saja Sp. z o.o.

Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 61 643 45 50
http://wtssaja.pl
zobacz na mapie
sejf Yale

W Twoim posiadaniu znajdują się cenne przedmioty lub gotówka, którą chcesz w sposób bezpieczny przechować? Zatem z pewnością zainteresuję Cię nasza oferta, w której znajdziesz między innymi sejf YALE. Rozwiązanie charakteryzuje się głośnym, wbudowanym alarmem, który powiadomi Cię o każdej podejrzanej czynności wykonanej w pobliżu skrytki.

Sejfmaster

Kleczkowska 19, 50-227 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 73 529 50 31
http://sejfmaster.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl