Przyjazny Katalog Stron

ciekawe miejsca w sieci

ekonomia i biznes

Pełna księgowość

Wiem, że tylko najlepszym specjalistom mogę powierzyć swoją pełną księgowość. Zielona Góra mówi się, że jest miastem, w którym pracują tylko i wyłącznie najlepsi księgowi. Duży wpływ ma na ten fakt szybkie tempo życia, które sprawia, że tylko najlepsi specjaliści utrzymują się na rynku. Mój znajomy świadczył kiedyś takie usługi jak pełna księgowość. Zielona Góra w jego opowieściach to prawdziwy raj dla księgowych.

Biuro Rachunkowe Petra Sp. z o.o

Matejki 20/2, 65-056 Zielona Góra, lubuskie
Tel. : 68 470 96 16
http://biuropetra.pl
zobacz na mapie
biuro księgowe Bydgoszcz

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne biuro rachunkowe. Bydgoszcz stanowi lokalizację siedziby naszej firmy, gdzie możecie spotkać się z naszymi doświadczonymi specjalistami. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwolą na sprawne prowadzenie odpowiednich dokumentów w Waszych przedsiębiorstwach. Zajmujemy się sporządzaniem ksiąg rozliczeniowych, przychodów i rozchodów. Tworzymy dla naszych klientów również obligatoryjne zestawienia w danym roku do Urzędów Skarbowych.

Biuro Rachunkowe BILL-1

Kosciuszki 27, 85-079 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 52 345 73 14
http://www.ksiegowosc-bydgoszcz.com.pl
zobacz na mapie
Rejestracja spółek

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne usługi księgowe, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. W naszym biurze rachunkowym w Warszawie pracuje wykwalifikowana grupa specjalistów, którzy z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania.

Biuro rachunkowe Marsola

Jana Sobieskiego 14, 80-216 Gdańsk, pomorskie
Tel. : 58 342 49 45
http://www.marsola.com.pl
zobacz na mapie
Wynajem nagłośnienia

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług znajdziecie wynajem nagłośnienia, za sprawą którego możliwe jest uzyskiwanie prawidłowej oprawy dla danego przedsięwzięcia. Każdy organizator chce, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego też tak ważne jest korzystanie z niezawodnego sprzętu, który pozwoli na uzyskiwanie klarownego i wyrazistego przekazu, jaki płynie ze sceny do publiczności. Gwarantujemy uzyskiwanie także w jego trakcie fachowej obsługi naszych specjalistów, którzy czuwają nad całością.

SoundTech S.C Macierzyńska Alina, Kujawowicz Zbigniew

1 Maja 21, 05-555 Tarczyn, mazowieckie
Tel. : 60 378 18 51
http://www.soundtech.pl
zobacz na mapie
Coaching dla firm

Oferujemy Państwu szeroki zakres działań, dzięki którym możliwa będzie zmiana kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Pomagamy opracować odpowiednią strategię, której wdrożenie przyniesie nieoczekiwany efekt. Proponujemy także coaching dla firm, będący częścią procesu naprawczego i kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa.

DIR Consulting

Wita Stwosza 15, 47-206 Kędzierzyn-Koźle, opolskie
Tel. : 72 416 24 30
http://www.dirconsulting.pl
zobacz na mapie
Kurs euro Białystok

Jeśli chcesz kupić lub sprzedać jakąś walutę w korzystnej cenie, to sprawdź nasz kantor w Białymstoku. U nas sam wynegocjujesz korzystne warunki wymiany walut. Na bieżąco śledzimy kurs euro, dolarów amerykańskich, funtów brytyjskich i wielu innych walut. Stawiamy na innowacyjność i umożliwiamy klientom telefoniczną rezerwację waluty.

Kantor wymiany walut Władysław Jańczuk

Św. Rocha 3/1, 15-879 Białystok, podlaskie
Tel. : 85 745 42 64
http://kantorbialystok.pl
zobacz na mapie
2011 - © www.bana.pl